Landie, kouzlo pohybu
Novinky
Výukový program

Lektorka z centra Ochrany fauny v ČR v Hrachově u Sedlčan nás navštíví 19. října s výukovým programem Zelenina nevyrostla v obchodě.

Jablíčkový den

Co všechno se dá dělat s jablíčky nám 10. října ukáže Ekodivadlo, které přijede s příběhem o jablíčkách a ochutnávkou.

Návštěva knihovny

V říjnu se vypravíme do místní knihovny. Paní knihovnice E. Talaváňová nás zavede do svého království plného pohádek a dobrodružství. Určitě se pro nás najde i nějaká hračka.

Máme rádi zvířata

Malým výletem za zvířátky do parku chovatelů v Sedlčanech oslavíme světový den zvířat.

Školička v pohybu

I v letošním školním roce se dětem bude věnovat pan trenér Karel Syrovátka. Od října se opět mohou těšit na sportovní bloky a to 2x týdně od 9. 15 do 10.15 hodin.

Akční maminka a tatínek

Maminky nebo tatínkové mohou obohatit náš vzdělávací program tím, že přijdou mezi nás a ukáží dětem něco zajímavého – svoji práci, řemeslo, záliby, hry, hudbu, divadlo, cvičení, vyrábění apod. Budeme se na Vás těšit!

Setkání rodičů

Srdečně zveme všechny rodiče na první společné setkání, které se bude konat v úterý 13. září od 15.30 hodin. Všechny budeme informovat o provozu a organizaci naší školky a také je seznámíme s plánovanými akcemi na první pololetí školního roku.

Sešli jsme se pospolu… - je tady nový školní rok

Už potřetí zahajujeme nový školní rok v naší školce. Letos se naše Sovičky rozrostou o několik nových kamarádů. Přejeme jim, aby se u nás cítili co nejdříve „jako doma.“

Sovičky a hasiči o prázdninách

Ani o letních prázdninách jsme nezaháleli. Jelikož školka byla otevřena i prvních čtrnáct dní v červenci, vydali jsme se na náš druhý výlet, tentokrát k rybníku u Přeborova. Místní mladí požárníci nám 15. 7. předvedli své dovednosti, ukázali techniku a požární útok. Tím jsme se rozloučili se školkou a popřáli si hezké prázdniny!.

Pokud Vás zajímá historie jak a co u nás funguje, můžete nahlédnout do archivu novinek.