Landie, kouzlo pohybu
Novinky
!!!PŘIJMEME PEDAGOGA!!!

Jste vzdělaný/á v oboru předškolní pedagogika? Baví Vás práce s dětmi? Přemýšlíte o změně? Pak jste tady správně. Hledáme někoho do party pro děti ve školce v Petrovicích. V případě zájmu nás kontaktujte na telefon 774 647 377. Těšíme se na Vás.

Vánoční program Lenky Hamajdové

Vánoce přicházejí je pořad, který navodí atmosféru Vánoc nejen zpíváním koled, ale i vyprávěním o starých zvycích a adventních tradicích.

Ježíšek ve školce - 19.12.2018

Kamarádi, cukroví, koledy a možná nějaké ty dárečky? Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní. Abychom si dárečky užili, přiletí k nám Ježíšek o něco dříve. Psst, ať slyšíte cinkání zvonečku……

Mikulášská nadílka

I letos čekáme Mikuláše, anděla a čerta. A protože jsme byli celý rok úžasně hodní, budeme doufat, že Mikuláš nám něco nadělí, andílek nás pohladí a čert zůstane někde vzadu. Nebo ne???

Sovičky ve škole

Jak se daří našim kamarádům ve škole? Co všechno se už naučili? Co některé z nás čeká? Paní učitelky ze ZŠ a naši kamarádi nás pozvali k sobě na návštěvu a my rádi přijali. Tak snad tam něco odkoukáme.

Vánoční setkání, jarmark - 29.11.2018

Ano, je to neuvěřitelné, ale je to tak. Už se zase těšíme na Vánoce. Srdečně Vás zveme na předvánoční pozastavení a příjemné popovídání před 1. adventní nedělí. Pojďme si udělat krásné, příjemné a hlavně klidné čtvrteční odpoledne. Těšíme se na Vás.

Ukázka sportovní průpravy

Co všechno jsme za měsíc zvládli? V čem se zlepšili? Na to se můžete přijít podívat. Konkrétní datum ukázkové hodiny bude vyvěšen v šatně. V druhé půlce listopadu bude navazovat trénink na ledě. Každý týden vyrazíme na zimní stadion v Milevsku, kde budeme za pomoci odborníků zdokonalovat své bruslařské dovednosti.

Sýr! Zelííí!! - 7.11.2018

Krásné oblečení, úsměv na rtech, sourozence, rodiče, babičky s sebou.... a hlavně dobrou náladu. Další bezva focení s Kamilem Novotným.

Když se zamiluje kůň - 16.10.2018

Říká se, že nejkrásnější pohled je prý z koňského hřbetu. A tak jsme s nadšením přijali nabídku jedné z maminek, udělat si 16. 10. 2018 v 10.00 hodin výlet na koňskou farmu. Samozřejmě se bude i jezdit, takže nezapomeňte doma helmy.

Podzimní bál

Tímto Vás srdečně zveme na letošní ,,Podzimní bál“, který se bude konat některé říjnové pondělí, datum ještě upřesníme dle počasí. Společně si zasoutěžíme, budeme plnit zadané úkoly, oceníme módní kreace a nápady a celé odpoledne zakončíme divokým tancem a nějakou tou „mňamkou“. Svoji fantazii mohou rodiče i děti využít při výrobě kostýmů lesních víl a skřítků.

Veselý úsměv - 2.10.2018

Již po několikáté nás navštíví dentální hygienistka se svým programem o péči o zoubky. Tak snad už máme správnou techniku čištění „zmáknutou“.

Všestranně se hýbeme nejen každé pondělí a čtvrtek

I v letošním roce nás samozřejmě čeká všestranný pohybový rozvoj, který bude mít opět „pod palcem“ Hanka Kutišová z organizace Prunnum o.s., a to každé pondělí a čtvrtek od 8.20 do 9.20 hodin. Prosíme o příchod do školky do 7.50 hodin.

Divadlo ve školce - 26.9.2018

Ve školce uvítáme Divadlo Úsměv se svým představením Kouzelné slůvko. Na kouzelná slůvka lidé dost často zapomínají, nemáte ten pocit? A tak je důležité si je stále připomínat.

Sovičkový slet 11.9.2018

V úterý od 15:30 proběhl v Landii „Sovičkový slet“, první společné setkání, na kterém jsme rodiče informovali o provozu, organizaci naší školky a také je seznámili s plánovanými akcemi na první pololetí.

Moc se těším do školky, na kluky a na holky

3.9.2018 nám některé Sovičky odletěly o kousek vedle, do školy, a tak jsme byli velmi rádi, že jsme mohli přivítat další nové kamarády. Vítejte mezi námi.

Pokud Vás zajímá historie jak a co u nás funguje, můžete nahlédnout do archivu novinek.